För LQ Coacher

Kopieringsunderlag

Årsredovisning

Uppd 2015-10-26

Kontakt

Utbildning/allmän info

Anders Medin
E-post: info@lions-quest.se
Tel: 08-744 59 00 Tryck "4"
Mobilnr: 073 - 941 16 67


Lion Mints

Cynthia Lo
E-post: kansli@lions-quest.se
Tel: 08-744 59 00 Tryck "1"


Press/PR

Maud Nordell
E-post: press@lions-quest.se
Tell: 08-744 59 00 Tryck "2"


Styrelse

Stig Lundqvist, ordförande
E-post: Stig.Tierp@gmail.com


Marianne Jansson Fredriksson, ledamot och Senior Trainer
E-post: Marianne.j-sson@telia.com


Felle Fernholm, ledamot
E-post: Felle.Fernholm@tele2.se


Svante Hanses, ledamot
E-post: Svante.Hanses@gagnef.se


Peje Josefsson, ledamot
E-post: Peje@telia.com


Anders Medin, ledamot och kontorschef
E-post: Anders.Medin@lions-quest.se